Stolnoteniski klub Dalmatinac iz Paga bilježi novi, izniman uspjeh u Sinju na prvenstvu Dalmacije krajem prošlog tjedna, nakon što su osvojili ekipno prvenstvo Dalmacije za mlađe kadete u Zadru krajem siječnja i plasirali se na prvenstvo Hrvatske.

Pažanin Mate Kurilić najbolji je najmlađi kadet u Dalmatinskoj regiji.
Mate je odigrao četiri turnira od kojih je tri puta bio prvi i jednom drugi što je ukupno bio najbolji rezultat i osvojio 153 boda ispred drugoplasiranog Vita Heleza iz Šibenika koji je ujedno i najveći Matin rival.
Slijedio je zadnji, peti turnir koji je nosio i titulu prvaka Dalmacije na kojem je Mate odigrao maestralno sedam partija bez izgubljenog seta i zasluženo postao prvak Dalmacije 2018.
– Izuzetno smo ponosni na ovaj uspjeh i ovim putem želimo zahvaliti svima koji su pomogli rad našeg kluba, našim članovima i sponzorima, glavnom treneru Ivanu Vidolinu i pomoćnim trenerima Ivici Bujasu, Metodu Skamliču i gđi. Borki Badurina - svima veliko hvala! - izjavili su iz STK Dalmatinac.

0
0
0
s2smodern